BMW X5 (E53) 4.6 is - Vnitřní osvětlení od 10/2001 do 9/2003, 4619 ccm, 255 kW, 347 hp, M62 B46 (468S1), SUV
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 6 W |
| Typ světla | Žárovka s patici |
| Provedení patice žárovky | W2.1x9.5d |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| montovaná strana | Přístrojová deska |
| montovaná strana | u spolujezdce |
| Typ světla | LED |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
| Typ světla | LED |
Dostupnost