JAGUAR S-TYPE II (X200) 2.7 D - Vnitřní osvětlení od 6/2004 do 10/2007, 2720 ccm, 152 kW, 207 hp, 7B(AJTDV6), 7G(AJTDV6), limuzína
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 1 W |
| Teplota barvy světla [K] | 4000 K |
| Provedení patice žárovky | SV8.5-8 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 4 W |
| Délka [mm] | 305 mm |
| Typ světla | LED |
| Způsob montáže | slepený |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 12 W |
| Typ světla | LED |
| Způsob montáže | slepený |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 1,5 W |
| Délka [mm] | 305 mm |
| Typ světla | LED |
| Způsob montáže | slepený |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 1,5 W |
| Délka [mm] | 30 mm |
| Typ světla | LED |
| Způsob montáže | slepený |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 1,5 W |
| Typ světla | LED |
| Způsob montáže | slepený |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 1 W |
| Délka [mm] | 305 mm |
| Typ světla | LED |
| Způsob montáže | slepený |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Typ světla | Sufitová (trubicová) lampa |
| Tvar žárovky | T10,5x43 |
| Množství | 10 |
| Provedení patice žárovky | SV8.5-8 |
Dostupnost