MERCEDES-BENZ SL (R230) 350 (230.458) - Vnitřní osvětlení od 4/2008 do 1/2012, 3498 ccm, 232 kW, 316 hp, M 272.968, Kabriolet
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| montovaná strana | prostor pro nohy |
| Typ světla | LED |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 4 W |
| Délka [mm] | 305 mm |
| Typ světla | LED |
| Způsob montáže | slepený |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 12 W |
| Typ světla | LED |
| Způsob montáže | slepený |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 1,5 W |
| Délka [mm] | 305 mm |
| Typ světla | LED |
| Způsob montáže | slepený |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 1,5 W |
| Délka [mm] | 30 mm |
| Typ světla | LED |
| Způsob montáže | slepený |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 1,5 W |
| Typ světla | LED |
| Způsob montáže | slepený |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 1 W |
| Délka [mm] | 305 mm |
| Typ světla | LED |
| Způsob montáže | slepený |
Dostupnost