OPEL MOVANO A valník/podvozek (X70) 2.8 DTI (ED, HD, UD0, UD4) - Spínač / ovladač od 7/1998 do 10/2001, 2799 ccm, 84 kW, 114 hp, S9W 700, S9W 702, valník/podvozek
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1.5 |
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | šedá/šedá |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 14x1,5 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | zelená |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 14x1,5 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | oranžová |
Dostupnost
| převodovka typ | PK6 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Velikost závitu | M 14 |
| Způsob montáže | šroubová koncovka |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Označení barvy | bílá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21149 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
| druh provozu | mechanický |
| Seřízení | s automatickým nastavením |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21149 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | bílá |
| druh provozu | mechanický |
| Seřízení | s automatickým nastavením |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21149 |
|---|---|
| převodovka typ | PF1 |
| Barva | černá/zelená |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21149 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
| druh provozu | mechanický |
| Seřízení | s automatickým nastavením |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21149 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | bílá |
| druh provozu | mechanický |
| Seřízení | s automatickým nastavením |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21149 |
|---|---|
| převodovka typ | PF1 |
| Barva | černá/zelená |
Dostupnost
| pro OE číslo | 77 00 414 988 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 77 00 414 986 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Barva | černá/červená |
|---|---|
| Tvar | trojúhelníkový |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| typ ovládání | ovládání tlačítkem |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 252904889R |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Barva | červená |
| druh provozu | elektrický |
| Tvar | trojúhelníkový |
| pro číslo výrobku | 660926A2 |
| Způsob montáže | spojený klipsy |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Barva světla | červená |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost