AUDI A3 (8L1) S3 quattro - Spínač / ovladač od 3/1999 do 4/2002, 1781 ccm, 154 kW, 210 hp, AMK, APY, AUL, Šikmá zadní část
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tempomatem |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,167 kg |
| Barva | černá |
| Přepínací funkce | s funkcí dálkových světel |
| Přepínací funkce | s funkcí parkovacích světel |
| Přepínací funkce | s regulací rychlosti jízdy |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
| Přepínací funkce | se světelnou houkačkou |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11594 |
|---|---|
| pro OE číslo | 191 945 515 B |
| Hmotnost [kg] | 0,021 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s táhlem řazení |
| Hmotnost [kg] | 0,030 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet koncovek | 2 |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,5 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2001 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Délka [mm] | 22 mm |
| Šířka [mm] | 22 mm |
| Výška [mm] | 62 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03953 kg |
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
| druh provozu | elektrický |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Doplňující výrobek/info 2 | s montážním návodem |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,031 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
|---|---|
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2001 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 10 pólová |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným relé |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 12648 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 8L-1-000001 |
| Barva | modrá |
| druh provozu | mechanický |
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
|---|---|
| typ ovládání | ovládání tlačítkem |
| Kód barvy | 01C |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s palubním počítačem |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,134 kg |
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 6 |
| Přepínací funkce | s funkcí palubního počítače |
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
Dostupnost
| druh provozu | manuální (nožně ovládaný) |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | manuální (nožně ovládaný) |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Přepínací funkce | Vypínací kontakt (relé) |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Barva | černá |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tempomatu |
| Počet kontaktů zástrčky | 11 pólová |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
| Přepínací funkce | se světelnou houkačkou |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Barva | černá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tempomatem |
| Počet kontaktů zástrčky | 17 pólová |
| Přepínací funkce | s funkcí parkovacích světel |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
| Přepínací funkce | se světelnou houkačkou |
Dostupnost
| Barva | tmavě zelený |
|---|---|
| druh provozu | manuální (nožně ovládaný) |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Přepínací funkce | Přepínač (relé) |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost