MITSUBISHI L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 2.4 DI-D (KJ0T) - Spínač / ovladač od 9/2015, 2442 ccm, 113 kW, 154 hp, 4N15, pick-up
| druh provozu | elektronický |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s opěrným talířem |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s opěrným talířem |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 30761 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| montovaná strana | prostor pro nohy |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03286 kg |
| druh provozu | manuální (nožně ovládaný) |
| druh provozu | mechanický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s opěrným talířem |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 30761 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 30761 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| pro OE číslo | 453456 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Barva | černá |
| druh provozu | mechanický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Počet koncovek | 4 |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 453468 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Barva | zelená |
| druh provozu | elektrický |
| druh provozu | mechanický |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Přepínací funkce | Přepínač (relé) |
| barva krytu | zelená |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Číslo technické informace | circuit N.C. |
| Číslo technické informace | circuit N.O. |
Dostupnost
| pro OE číslo | 453468 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s opěrným talířem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost