FIAT DUCATO valník/podvozek (250_) 120 Multijet 2,3 D 4x4 - Spínač / ovladač od 3/2010, 2287 ccm, 88 kW, 120 hp, F1AE0481D, valník/podvozek
| TECDOC-číslo motoru | 20264 |
|---|---|
| Typ převodovky | Sekvenční manuální převodovka |
| Barva | černá |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20264 |
|---|---|
| Typ převodovky | Sekvenční manuální převodovka |
| Barva | černá |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20264 |
|---|---|
| Typ převodovky | Sekvenční manuální převodovka |
| Barva | černá |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 4 |
| barva krytu | černá/bílá |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Spojovací technika | 2 x 2,8mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| druh provozu | elektrický |
| Rozměr klíče | 22 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet koncovek | 2 |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | bílá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | fialová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46840510 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 4 |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20264 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20264 |
|---|---|
| Typ převodovky | není určeno pro sekvenční převodovky |
| Barva | bílá |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | fialová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20264 |
|---|---|
| pro OE číslo | 50 520 116 |
| Délka [mm] | 46 mm |
| Šířka [mm] | 28 mm |
| Výška [mm] | 88 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,0398 kg |
| druh provozu | mechanický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | modrá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20264 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20264 |
|---|---|
| Typ převodovky | není určeno pro sekvenční převodovky |
| Barva | bílá |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | fialová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20264 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20264 |
|---|---|
| Typ převodovky | není určeno pro sekvenční převodovky |
| Barva | bílá |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | fialová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46840510 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 4 |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20264 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Seřízení | s automatickým nastavením |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20264 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
| druh provozu | mechanický |
| Seřízení | s automatickým nastavením |
Dostupnost
| pro OE číslo | 735756479 |
|---|---|
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s Airbagem-vinutou pružinou |
| Přepínací funkce | s funkcí dálkových světel |
| Přepínací funkce | s funkcí radiokontroly |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí s intervalem |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 12 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 22 |
| Způsob montáže | šroubová koncovka |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20264 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Seřízení | s automatickým nastavením |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20264 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
| druh provozu | mechanický |
| Seřízení | s automatickým nastavením |
Dostupnost