BMW 7 (E38) 740 d - Spínač / ovladač od 5/1999 do 11/2001, 3901 ccm, 180 kW, 245 hp, M67 D39 (398D1), limuzína
| Délka [mm] | 51 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Materiál | Plast |
| Počet koncovek | 4 |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Barva | černá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s palubním počítačem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Přepínací funkce | s funkcí palubního počítače |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost
| druh provozu | elektronický |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s palubním počítačem |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,113 kg |
| Počet koncovek | 4 |
| Přepínací funkce | s funkcí dálkových světel |
| Přepínací funkce | s funkcí palubního počítače |
| Přepínací funkce | s funkcí parkovacích světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Barva | černá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci intervalu stírání |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí s intervalem |
Dostupnost
| Délka [mm] | 51 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Materiál | Plast |
| Počet koncovek | 4 |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28394 |
|---|---|
| druh provozu | elektronický |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 23 14 7 524 811 |
| Hmotnost [kg] | 0,03721 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Barva | bílá |
| druh provozu | elektrický |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Délka [mm] | 50 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Výška [mm] | 20 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,01929 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,116 kg |
|---|---|
| Přepínací funkce | s funkcí palubního počítače |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 12x1,5 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28394 |
|---|---|
| druh provozu | elektronický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28394 |
|---|---|
| druh provozu | elektronický |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28394 |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s palubním počítačem |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Přepínací funkce | s funkcí palubního počítače |
| Přepínací funkce | s funkcí parkovacích světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| typ ovládání | ovládání tlačítkem |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
Dostupnost