RENAULT TWINGO I Schránky/šikmá záď (S06_) 1.2 (S066, S068) - Spínač / ovladač od 5/1996 do 8/2004, 1149 ccm, 43 kW, 58 hp, D7F 700, D7F 701, D7F 702, D7F 703, D7F 704, D7F 706, Schránky/šikmá záď
| TECDOC-číslo motoru | 18178 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,040 kg |
| Barva | oranžová |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet koncovek | 2 |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16276 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,010 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
| barva krytu | černá |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18178 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18178 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| druh provozu | mechanický |
| Seřízení | s automatickým nastavením |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18178 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 24 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18178 |
|---|---|
| Barva | světle modrá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 24 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1996 |
|---|---|
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| druh provozu | mechanický |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14x1.5 |
|---|---|
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | zelená |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 14x1,5 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | zelená |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 14x1,5 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | oranžová |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 14x1,5 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | zelená |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 14 |
|---|---|
| Způsob montáže | šroubová koncovka |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Označení barvy | bílá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18178 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,040 kg |
| Barva | modrá |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet koncovek | 3 |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18178 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost