SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 SDI - Spínač / ovladač od 8/1999 do 2/2002, 1896 ccm, 50 kW, 68 hp, AGP, AQM, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 14808 |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14808 |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14808 |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| Spojovací technika | 2 x 2,8 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
| druh provozu | mechanický |
| Rozměr klíče | 22 |
| Způsob montáže | Speciální koncovka |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
| Barva | hnědá |
| druh provozu | mechanický |
| Rozměr klíče | 22 |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Počet koncovek | 2 |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,035 kg |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,042 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,5 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,030 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet koncovek | 2 |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14808 |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 020 945 415 A |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| druh provozu | mechanický |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s táhlem řazení |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14808 |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14808 |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost
| Vnější závit [mm] | M12 x 1,5 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| druh provozu | manuální (nožně ovládaný) |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí s intervalem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s opěrným talířem |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s opěrným talířem |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14808 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,0295 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | bílá |
| druh provozu | elektrický |
| druh provozu | manuální (nožně ovládaný) |
| druh provozu | mechanický |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Přepínací funkce | Vypínací kontakt (relé) |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost