NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I VAN (J10, JJ10E) 2.0 - Spínač / ovladač od 3/2013 do 4/2014, 1997 ccm, 104 kW, 141 hp, MR20DE, Skříň/SUV
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,040 kg |
| Barva | modrá |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet koncovek | 3 |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/2013 |
|---|---|
| Typ vozidla | Qashqai+2 |
| druh provozu | elektronický |
| druh provozu | mechanický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| druh provozu | elektrický |
| Rozměr klíče | 24 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Přepínací funkce | Dvojitý kontakt |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,030 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19288 |
|---|---|
| barva krytu | oranžová |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19288 |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tempomatem |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19288 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 24 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02703 kg |
| druh provozu | manuální (nožně ovládaný) |
| druh provozu | mechanický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14x1.5 |
|---|---|
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 14x1,5 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | zelená |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,030 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,040 kg |
| Barva | modrá |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet koncovek | 3 |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19288 |
|---|---|
| barva krytu | oranžová |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19288 |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tempomatem |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19288 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 24 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19288 |
|---|---|
| barva krytu | oranžová |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19288 |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tempomatem |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost