FIAT SCUDO autobus (220_) 1.9 D - Spínač / ovladač od 4/1998 do 12/2006, 1868 ccm, 51 kW, 69 hp, WJZ (DW8), autobus
| TECDOC-číslo motoru | 16300 |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| druh provozu | mechanický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | červená/černá |
Dostupnost
| VET-číslo od | 08421 |
|---|---|
| Velikost závitu | M 14x1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | šedá |
Dostupnost
| VET-číslo do | 08420 |
|---|---|
| převodovka typ | BE3, BE3R |
| Velikost závitu | M 14x1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4534 52 |
|---|---|
| pro OE číslo | 9653868380 |
| druh provozu | mechanický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16300 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tempomatem |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16300 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16300 |
|---|---|
| Barva | černá/bílá |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16300 |
|---|---|
| VET-číslo do | 8420 |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16300 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tempomatem |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16300 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16300 |
|---|---|
| Barva | černá/bílá |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16300 |
|---|---|
| VET-číslo do | 8420 |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,22 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | s dálkovými světly |
| Funkce světla | s koncovým mlhovým světlem |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Počet kontaktů zástrčky | 14 pólová |
| Přepínací funkce | s houkačkou |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | s dálkovými světly |
| Funkce světla | s koncovým mlhovým světlem |
| Funkce světla | s mlhovými světly |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Počet kontaktů zástrčky | 14 pólová |
| Přepínací funkce | s houkačkou |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2001 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2003 |
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
| Barva | černá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez snímače rejdu |
| Přepínací funkce | bez funkce palubního počítače |
| Přepínací funkce | s houkačkou |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1999 |
|---|---|
| Velikost závitu | M 14 |
| Způsob montáže | šroubová koncovka |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Délka [mm] | 37 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19,2 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | šedá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Délka [mm] | 37 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | bílá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
|---|---|
| Přepínací funkce | bez funkce koncového mlhového světla |
| Přepínací funkce | bez funkce palubního počítače |
| Přepínací funkce | s houkačkou |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost