ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD (937.AXF1A, 937.BXF1A) - Spínač / ovladač od 6/2003 do 3/2010, 1910 ccm, 74 kW, 101 hp, 182 B9.000, Šikmá zadní část
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez IVDC |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tempomatu |
| pro OE číslo | 51713873 |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s adaptivním tempomatem |
|---|---|
| pro OE číslo | 46840510 |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 4 |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2006 |
|---|---|
| druh provozu | elektronický |
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| Způsob montáže | spojený klipsy |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Přepínací funkce | Vypínací kontakt (relé) |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2006 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| druh provozu | elektrický |
| Rozměr klíče | 22 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,041 kg |
|---|---|
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet koncovek | 2 |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s adaptivním tempomatem |
|---|---|
| pro OE číslo | 46840510 |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 4 |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18312 |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| druh provozu | mechanický |
| Seřízení | s automatickým nastavením |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18312 |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| barva krytu | bílá |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18312 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14x1.5 |
|---|---|
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 14x1,5 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18312 |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| druh provozu | mechanický |
| Seřízení | s automatickým nastavením |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18312 |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| barva krytu | bílá |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18312 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18312 |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| druh provozu | mechanický |
| Seřízení | s automatickým nastavením |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18312 |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| barva krytu | bílá |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18312 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost