LANCIA YPSILON (843_) 1.2 (843.AXB1A) - Spínač / ovladač od 10/2003 do 12/2011, 1242 ccm, 59 kW, 80 hp, 188 A5.000, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 15500 |
|---|---|
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15500 |
|---|---|
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15500 |
|---|---|
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2006 |
|---|---|
| druh provozu | elektronický |
| druh provozu | mechanický |
| Seřízení | s automatickým nastavením |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2006 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| druh provozu | elektrický |
| Rozměr klíče | 22 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 4 |
| barva krytu | černá/bílá |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatizovaná ruční převodovka |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s adaptivním tempomatem |
| pro OE číslo | 46840510 |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 4 |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2003 |
|---|---|
| pro OE číslo | 46541912 |
| Hmotnost [kg] | 0,021 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Materiál | Plast |
| Počet koncovek | 2 |
| typ ovládání | regulace tlaku |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatizovaná ruční převodovka |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s adaptivním tempomatem |
| pro OE číslo | 46840510 |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 4 |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15500 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Seřízení | s automatickým nastavením |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15500 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Seřízení | s automatickým nastavením |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M18x1.5 |
|---|---|
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 18x1,5 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15500 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Seřízení | s automatickým nastavením |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15500 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Seřízení | s automatickým nastavením |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15500 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Seřízení | s automatickým nastavením |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15500 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Seřízení | s automatickým nastavením |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost