CITROËN JUMPER I Krabice (230L) 2.0 HDI - Spínač / ovladač od 11/2001 do 4/2002, 1997 ccm, 62 kW, 84 hp, RHV (DW10TD), Krabice
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| druh provozu | elektrický |
| Rozměr klíče | 22 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | fialová |
Dostupnost
| převodovka typ | MLGU |
|---|---|
| Spojovací technika | 2 x 2,8mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| druh provozu | elektrický |
| Rozměr klíče | 22 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet koncovek | 2 |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | bílá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | fialová |
Dostupnost
| převodovka typ | ME |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| druh provozu | mechanický |
| Rozměr klíče | 22 |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Počet koncovek | 2 |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
Dostupnost
| Vnější závit [mm] | M14 x 1,5 mm |
|---|---|
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| druh provozu | mechanický |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 2257.53 |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| převodovka typ | ME |
|---|---|
| montovaná strana | v přenosovém vedení |
| Hmotnost [kg] | 0,04519 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| druh provozu | elektrický |
| druh provozu | mechanický |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Číslo produkce do | 15029100 |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1.5 |
| druh provozu | mechanický |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
Dostupnost
| Číslo produkce od | 15741638 |
|---|---|
| Číslo produkce do | 16144101 |
| druh provozu | mechanický |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
Dostupnost
| Číslo produkce od | 16144102 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14x1.5 |
|---|---|
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s kontrolním systémem |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá/bílá |
Dostupnost
| převodovka typ | ME, MG, ML5T |
|---|---|
| Velikost závitu | M 14x1,5 |
| barva krytu | šedá |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| pro organizační číslo do | 08609 |
| Velikost závitu | M 14 |
| Rozměr klíče | 22 |
| Způsob montáže | šroubová koncovka |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1300456808 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| pro číslo výrobku | 660196A2 |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost