SUZUKI IGNIS I (FH) 1.5 Sport (RG415) - Spínač / ovladač od 12/2003 do 12/2005, 1490 ccm, 80 kW, 109 hp, M15A, Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Velikost závitu | M 14x1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
Dostupnost
| druh provozu | manuální (nožně ovládaný) |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18264 |
|---|---|
| barva krytu | bílá |
| Není určeno pro terénní provedení | Saúdská Arábie |
| druh provozu | mechanický |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | modrá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18264 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14x1.5 |
|---|---|
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | bílá/hnědá |
Dostupnost
| Provedení pro zemi | Čína - Taiwan |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá/bílá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 14x1,5 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18264 |
|---|---|
| barva krytu | bílá |
| Není určeno pro terénní provedení | Saúdská Arábie |
| druh provozu | mechanický |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | modrá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18264 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18264 |
|---|---|
| barva krytu | bílá |
| Není určeno pro terénní provedení | Saúdská Arábie |
| druh provozu | mechanický |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | modrá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18264 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 75 mm |
|---|---|
| stavitelný | stavitelný |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Délka [mm] | 37 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
|---|---|
| barva krytu | černá |
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 14x1,5 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost