SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V - Spínač / ovladač od 2/2004 do 5/2013, 1968 ccm, 103 kW, 140 hp, BKD, CFHC, CLCB, kombi
| Rok výroby od | 12/2008 |
|---|---|
| druh provozu | elektronický |
| druh provozu | elektrický |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 23587 |
| Rok výroby od | 05/2012 |
| pro OE číslo | 5G0 698 459 |
| Hmotnost [kg] | 0,0195 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 4 |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17500 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| pro OE číslo | 6Q0 945 511 |
| Hmotnost [kg] | 0,034 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 4 |
| barva krytu | černá |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| nové provedení | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Barva | černá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci intervalu stírání |
| Počet kontaktů zástrčky | 14 pólová |
| Přepínací funkce | s funkcí palubního počítače |
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí s intervalem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24598 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
| barva krytu | černá |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24598 |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/2005 |
| Konstrukční rok do | 11/2008 |
| barva krytu | černá |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24598 |
|---|---|
| Rok výroby od | 12/2008 |
| barva krytu | černá |
| druh provozu | elektronický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24598 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
| barva krytu | černá |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24598 |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/2005 |
| Konstrukční rok do | 11/2008 |
| barva krytu | černá |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24598 |
|---|---|
| Rok výroby od | 12/2008 |
| barva krytu | černá |
| druh provozu | elektronický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24598 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
| barva krytu | černá |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24598 |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/2005 |
| Konstrukční rok do | 11/2008 |
| barva krytu | černá |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24598 |
|---|---|
| Rok výroby od | 12/2008 |
| barva krytu | černá |
| druh provozu | elektronický |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2008 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Způsob montáže | spojený klipsy |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickým spínačem světel |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s Coming-Home funkcí |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s Leaving-Home funkcí |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s mlhovým světlem |
| Počet kontaktů zástrčky | 10 pólová |
| typ ovládání | Otočný spínač |
| Přepínací funkce | Polohový přepínač (zapnuto/vypnuto) |
| Přepínací funkce | s funkcí koncových mlhových světel |
| Přepínací funkce | s funkcí mlhových světel |
| Osvětlení spínače | zelená |
| Kód barvy | REH |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2008 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s palubním počítačem |
| Hmotnost [kg] | 0,58 kg |
| Barva | černá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci intervalu stírání |
| Přepínací funkce | s funkcí palubního počítače |
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | s ostřikem |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s regulací rychlosti jízdy |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí s intervalem |
| Přepínací funkce | se zadním stíráním |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2008 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez palubního počítače |
| Hmotnost [kg] | 0,58 kg |
| Barva | černá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci intervalu stírání |
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | s ostřikem |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s regulací rychlosti jízdy |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí s intervalem |
| Přepínací funkce | se zadním stíráním |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2010 |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Napětí [V] | 12 V |
| Barva | černá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s palubním počítačem |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci intervalu stírání |
| Přepínací funkce | s funkcí palubního počítače |
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | s ostřikem |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí s intervalem |
| Přepínací funkce | se zadním stíráním |
Dostupnost
| Spojovací technika | 4 x 2,8 mm |
|---|---|
| Barva | zelená |
| druh provozu | mechanický |
| Materiál | Plast |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
|---|---|
| Spojovací technika | 4 x 2,8 mm |
| Barva | černá/bílá |
| druh provozu | mechanický |
| Materiál | Plast |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Přepínací funkce | Přepínač (relé) |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s regulací rychlosti jízdy |
Dostupnost