VW VENTO (1H2) 1.9 TDI - Spínač / ovladač od 9/1993 do 9/1998, 1896 ccm, 66 kW, 90 hp, 1Z, AHU, ALE, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 4990 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Seřízení | s automatickým nastavením |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4990 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Seřízení | s automatickým nastavením |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4990 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Seřízení | s automatickým nastavením |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Přepínací funkce | Vypínací kontakt (relé) |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1H-S-500 001 |
|---|---|
| Kód motoru | 1Z, AFN |
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| Způsob montáže | bajonet |
| Počet koncovek | 2 |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Způsob montáže | bajonet |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Přepínací funkce | Vypínací kontakt (relé) |
Dostupnost
| Spojovací technika | 2 x 6,3 mm |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Materiál | Plast |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Přepínací funkce | Vypínací kontakt (relé) |
Dostupnost
| Spojovací technika | 2 x 2,8 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
| druh provozu | mechanický |
| Rozměr klíče | 22 |
| Způsob montáže | Speciální koncovka |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 4990 |
| Číslo podvozku (VIN) od | ******1H*W*000001 |
| Číslo podvozku (VIN) | 2V8************** |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Přepínací funkce | s funkcí parkovacích světel |
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí s intervalem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,097 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 3 |
| typ ovládání | regulace tlaku |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,035 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4990 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Seřízení | s automatickým nastavením |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4961 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1994 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Barva | černá |
| Přepínací funkce | s funkcí dálkových světel |
| Přepínací funkce | s funkcí varovných (výstražných) světel |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4990 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Seřízení | s automatickým nastavením |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4961 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4990 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Seřízení | s automatickým nastavením |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4961 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| Přepínací funkce | Vypínací kontakt (relé) |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost