RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi - Spínač / ovladač od 6/2005, 1461 ccm, 62 kW, 84 hp, K9K 718, velkoprostorová limuzína
| pro OE číslo | 9160984 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| druh provozu | mechanický |
| pro číslo výrobku | 5.140045A2 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 93852863 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| druh provozu | mechanický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200371582 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| druh provozu | mechanický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 660246A2 |
Dostupnost
| převodovka typ | JH3, JR5 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| druh provozu | manuální (nožně ovládaný) |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | zelená |
Dostupnost
| Přepínací funkce | se zadním stíráním |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,129 kg |
| Počet koncovek | 13 |
| Přepínací funkce | s funkcí palubního počítače |
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí s intervalem |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Způsob montáže | zasunutý |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| druh provozu | manuální (nožně ovládaný) |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | zelená |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2008 |
|---|---|
| druh provozu | elektronický |
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 253250007R |
| pro OE číslo | 93851952 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| druh provozu | elektrický |
| druh provozu | mechanický |
| pro číslo výrobku | 5.140094A2 |
| Způsob montáže | bajonet |
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | zelená |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 2532000QAA |
| pro OE číslo | 7700414988 |
| pro OE číslo | 93852863 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Barva | bílá |
| druh provozu | mechanický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Počet koncovek | 4 |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
|---|---|
| pro OE číslo | 2532000QAB |
| pro OE číslo | 7700414986 |
| pro OE číslo | 9160984 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| druh provozu | mechanický |
| pro číslo výrobku | 5.140045A2 |
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6001543163 |
|---|---|
| pro OE číslo | M474114 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Velikost závitu | M14x1.5 |
| Rozměr klíče | 22 |
| pro číslo výrobku | 3.234142A2 |
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | oranžová |
| barva krytu | zelená |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2005 |
|---|---|
| pro OE číslo | 4408512 |
| pro OE číslo | 8614A108 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| druh provozu | mechanický |
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2005 |
|---|---|
| pro OE číslo | 2532000QAD |
| pro OE číslo | 4545450314 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| druh provozu | mechanický |
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost