RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V (BR0R, BR1D, BR1L, CR0R) - Spínač / ovladač od 6/2005 do 12/2014, 1149 ccm, 48 kW, 65 hp, D4F 740, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 18421 |
|---|---|
| barva krytu | černá |
| druh provozu | mechanický |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18421 |
|---|---|
| Rok výroby od | 02/2012 |
| barva krytu | bílá |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18421 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2007 |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 24 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18421 |
|---|---|
| Barva | modrá |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18421 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2012 |
| Omezení výrobce | BITRON |
| barva krytu | bílá |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18421 |
|---|---|
| barva krytu | černá |
| druh provozu | mechanický |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18421 |
|---|---|
| Rok výroby od | 02/2012 |
| barva krytu | bílá |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18421 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2007 |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 24 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,26 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | s dálkovými světly |
| Funkce světla | s koncovým mlhovým světlem |
| Funkce světla | s mlhovými světly |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickým čidlem denního světla |
| Počet kontaktů zástrčky | 10 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | elektronický |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18421 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,32 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se zadním stěračem |
| Počet kontaktů zástrčky | 24 pólová |
| Přepínací funkce | s funkcí radiokontroly |
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2007 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| druh provozu | elektrický |
| Rozměr klíče | 22 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
| Označení barvy | bílá |
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost