TOYOTA AYGO (_B1_) 1.4 D-4D (WNB10_, WNB10R) - Spínač / ovladač od 7/2005 do 8/2010, 1398 ccm, 40 kW, 54 hp, 2W-ZTV, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 71742588 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| druh provozu | mechanický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Barva | červená |
| pro číslo výrobku | 660476A2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Barva | červená |
| pro číslo výrobku | 660476A2 |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | Vnitřní prostor |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Barva | červená |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Počet ovládacích tlačítek | 1 |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 12 pólová |
| Přepínací funkce | s funkcí koncových mlhových světel |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
|---|---|
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro auta s OBD |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | Vnitřní prostor |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 12 pólová |
| Přepínací funkce | s funkcí koncových mlhových světel |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 12 pólová |
| Přepínací funkce | s funkcí koncových mlhových světel |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost