RENAULT 11 (B/C37_) 1.1 (B/C371) - Spínač / ovladač od 3/1983 do 6/1986, 1108 ccm, 35 kW, 48 hp, C1E 715, C1E 720, Šikmá zadní část
| Hmotnost [kg] | 0,31 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez snímače rejdu |
| Přepínací funkce | bez funkce palubního počítače |
| Přepínací funkce | s houkačkou |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3105 |
|---|---|
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3105 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14x1.5 |
|---|---|
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3105 |
|---|---|
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3105 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3105 |
|---|---|
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3105 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 09109724 |
|---|---|
| Velikost závitu | M16 x 1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Délka [mm] | 37 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 14x1,5 |
|---|---|
| typ karosérie | bez krytu |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
|---|---|
| Barva | černá |
| Přepínací funkce | s houkačkou |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1984 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| Barva | černá |
| Přepínací funkce | s houkačkou |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1985 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 10 pólová |
| Přepínací funkce | s houkačkou |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
Dostupnost
| montovaná strana | v přenosovém vedení |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04341 kg |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| typ karosérie | bez krytu |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Velikost závitu | M16x1.5 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M16 x 1,5 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Číslo technické informace | circuit N.C. |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Číslo technické informace | circuit N.O. |
Dostupnost