CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V - Spínač / ovladač od 7/1992 do 10/1994, 1998 ccm, 112 kW, 152 hp, RFT (XU10J4/Z), RFY (XU10J4/Z), Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 5066 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1992 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
| Barva | černá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez snímače rejdu |
| Přepínací funkce | bez funkce palubního počítače |
| Přepínací funkce | s houkačkou |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4288 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Velikost závitu | M 14 |
| Způsob montáže | šroubová koncovka |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| převodovka typ | BE3 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| převodovka typ | BE 3 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| druh provozu | elektrický |
| Rozměr klíče | 22 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
Dostupnost
| převodovka typ | MA |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| druh provozu | elektrický |
| Rozměr klíče | 22 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1992 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Barva | černá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez snímače rejdu |
| Přepínací funkce | bez funkce palubního počítače |
| Přepínací funkce | s houkačkou |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1992 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,175 kg |
| Barva | černá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez snímače rejdu |
| Přepínací funkce | bez funkce palubního počítače |
| Přepínací funkce | bez houkačky |
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | s ostřikem |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí s intervalem |
| Přepínací funkce | se zadním stíráním |
Dostupnost
| Délka [mm] | 37 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Délka [mm] | 37 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Délka [mm] | 37 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | bílá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1992 |
|---|---|
| pro OE číslo | 0000625359 |
| pro OE číslo | 6253 59 |
| pro OE číslo | 9612225469 |
| Spojovací technika | 13 x 2,8 mm |
| Přepínací funkce | s houkačkou |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost
| druh provozu | manuální (nožně ovládaný) |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 14x1,5 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | bílá |
| Označení barvy | světle modrá |
Dostupnost
| Počet koncovek | 13 |
|---|---|
| Přepínací funkce | bez funkce mlhových světel |
| Přepínací funkce | s houkačkou |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1993 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| Barva | černá |
| Přepínací funkce | s houkačkou |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
Dostupnost
| druh provozu | manuální (nožně ovládaný) |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla se zadním stěračem |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Délka [mm] | 54 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet koncovek | 2 |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| Přepínací funkce | bez zadního stírání |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,100 kg |
| Počet koncovek | 6 |
| Přepínací funkce | Čisticí systém světlometů |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Délka [mm] | 65 mm |
| Šířka [mm] | 22 mm |
| Výška [mm] | 22 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04231 kg |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost