HONDA CR-V III (RE_) 2.2 i-CTDi 4WD (RE6) - Spínač / ovladač od 1/2007, 2204 ccm, 103 kW, 140 hp, N22A2, SUV
| Délka [mm] | 68 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,0195 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 4 |
| barva krytu | černá |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 33 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20327 |
|---|---|
| Omezení výrobce | PANASONIC |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tempomatu |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20327 |
|---|---|
| Omezení výrobce | TOYOTA |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tempomatem |
| druh provozu | mechanický |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | bílá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | zelená |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20327 |
|---|---|
| Omezení výrobce | USHIN |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Rozměr klíče | 27 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tempomatu |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M18x1.5 |
|---|---|
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 18x1,5 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20327 |
|---|---|
| Omezení výrobce | PANASONIC |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tempomatu |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20327 |
|---|---|
| Omezení výrobce | TOYOTA |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tempomatem |
| druh provozu | mechanický |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | bílá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | zelená |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20327 |
|---|---|
| Omezení výrobce | USHIN |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Rozměr klíče | 27 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20327 |
|---|---|
| Omezení výrobce | PANASONIC |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tempomatu |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20327 |
|---|---|
| Omezení výrobce | TOYOTA |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tempomatem |
| druh provozu | mechanický |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | bílá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | zelená |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20327 |
|---|---|
| Omezení výrobce | USHIN |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Rozměr klíče | 27 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 453440 |
|---|---|
| pro OE číslo | 9643478880 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Barva | černá/šedá |
| druh provozu | mechanický |
| pro číslo výrobku | 5.140074A2 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Počet koncovek | 4 |
| barva krytu | černá/šedá |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Barva zásuvky | šedá |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2009 |
|---|---|
| druh provozu | elektronický |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tempomatem |
| druh provozu | elektrický |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Přepínací funkce | Přepínač (relé) |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | bílá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | zelená |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2009 |
|---|---|
| druh provozu | elektronický |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tempomatu |
| druh provozu | elektrický |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Přepínací funkce | Vypínací kontakt (relé) |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tempomatu |
|---|---|
| Délka [mm] | 75 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tempomatem |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Délka [mm] | 39 mm |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 27 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tempomatem |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | bílá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | zelená |
Dostupnost