CITROËN C15 kombi 1.4 - Spínač / ovladač od 5/1987 do 10/1992, 1360 ccm, 44 kW, 60 hp, 150D (XY7), kombi
| TECDOC-číslo motoru | 5091 |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1 |
| druh provozu | mechanický |
| Rozměr klíče | 14 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5091 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5091 |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1 |
| druh provozu | mechanický |
| Rozměr klíče | 14 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5091 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5091 |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1 |
| druh provozu | mechanický |
| Rozměr klíče | 14 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5091 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5091 |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1 |
| druh provozu | mechanický |
| Rozměr klíče | 14 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1988 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,31 kg |
| Barva | černá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez snímače rejdu |
| Přepínací funkce | bez funkce palubního počítače |
| Přepínací funkce | s houkačkou |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1988 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,145 kg |
| Barva | černá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez snímače rejdu |
| Přepínací funkce | bez funkce palubního počítače |
| Přepínací funkce | bez houkačky |
| Přepínací funkce | s ostřikem |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí s intervalem |
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Rozměr klíče | 14 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Počet koncovek | 10 |
|---|---|
| Přepínací funkce | s houkačkou |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 10 pólová |
| Přepínací funkce | s houkačkou |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
Dostupnost
| montovaná strana | prostor pro nohy |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,009 kg |
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| druh provozu | manuální (nožně ovládaný) |
| druh provozu | mechanický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Přepínací funkce | Vypínací kontakt (relé) |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,172 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 10 pólová |
| Přepínací funkce | s funkcí dálkových světel |
| Přepínací funkce | s houkačkou |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost
| pro OE číslo | 625342 |
|---|---|
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| Počet kontaktů zástrčky | 9 pólová |
| Přepínací funkce | s funkcí dálkových světel |
| Přepínací funkce | s houkačkou |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
Dostupnost
| pro OE číslo | 91514733 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14X1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1988 |
|---|---|
| Přepínací funkce | bez funkce palubního počítače |
| Přepínací funkce | s houkačkou |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Velikost závitu | M14X1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 625342 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| Počet koncovek | 9 |
| Přepínací funkce | s funkcí dálkových světel |
| Přepínací funkce | s houkačkou |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14X1,5 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost