CITROËN XM (Y3) 2.0 - Spínač / ovladač od 5/1989 do 6/1994, 1998 ccm, 94 kW, 128 hp, R6A, Šikmá zadní část
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Délka [mm] | 54 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet koncovek | 2 |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Délka [mm] | 37 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | bílá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Délka [mm] | 54 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet koncovek | 2 |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Velikost závitu | M 14 |
| Způsob montáže | šroubová koncovka |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Velikost závitu | M14 x 1.5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | bílá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Číslo technické informace | Circuit N.O. |
Dostupnost