FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.6 D Multijet (263ZXE1B, 263ZXS1B, 263ZXY1B, 263WXE1B,... - Spínač / ovladač od 2/2010 do 12/2023, 1598 ccm, 74 kW, 100 hp, 263 A3.000, 263 A9.000, 463 46 020, 552 80 444, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Barva | černá |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ASR |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s řízením jízdní dynamiky (VDC) |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla bez dešťového senzoru |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez zadního stěrače |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s multifunkčním řízením kol |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tempomatem |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
| verze | DELPHI |
Dostupnost
| Kód motoru | 263 A9.000 |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| druh provozu | manuální (nožně ovládaný) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2015 |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| pro OE číslo | 735606803 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| Hmotnost [kg] | 0,81 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 22 pólová |
| Počet koncovek | 22 |
| Přepínací funkce | s funkcí dálkových světel |
| Přepínací funkce | s funkcí palubního počítače |
| Přepínací funkce | s funkcí parkovacích světel |
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí s intervalem |
| Airbag | Airbag řidiče |
Dostupnost
| pro OE číslo | 50512681 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Velikost závitu | N/A |
| Barva | hnědá |
| druh provozu | elektrický |
| druh provozu | manuální (nožně ovládaný) |
| druh provozu | mechanický |
| Rozměr klíče | N/A |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | hnědá |
| barva krytu | modrá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Číslo technické informace | Circuit N.O./N.C. |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 33009 |
|---|---|
| pro OE číslo | 50 520 116 |
| pro OE číslo | 50512681 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka [mm] | 46 mm |
| Délka [mm] | 75 mm |
| Šířka [mm] | 28 mm |
| Výška [mm] | 88 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,0398 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Velikost závitu | N/A |
| Barva | hnědá |
| Barva | modrá |
| Barva | šedá |
| druh provozu | elektrický |
| druh provozu | manuální (nožně ovládaný) |
| druh provozu | mechanický |
| Materiál | Plast |
| Rozměr klíče | N/A |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | hnědá |
| barva krytu | modrá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Číslo technické informace | Circuit N.O./N.C. |
Dostupnost