OPEL OMEGA B kombi (V94) 2.5 TD (F35, M35, P35) - Spínač / ovladač od 4/1994 do 7/2001, 2498 ccm, 96 kW, 131 hp, 25 DT, U 25 DT, U 25 TD, X 25 DT, X 25 TD, kombi
| Konstrukční rok do | 02/2001 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
| druh provozu | elektrický |
| Rozměr klíče | 22 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Přepínací funkce | Vypínací kontakt (relé) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17322 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tempomatu |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Přepínací funkce | s funkcí dálkových světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | T1000001 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Barva | černá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tempomatu |
| Počet kontaktů zástrčky | 10 pólová |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
| Přepínací funkce | se světelnou houkačkou |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17322 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tempomatu |
| pro OE číslo | 12 41 212 |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Přepínací funkce | s funkcí dálkových světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s palubním počítačem |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,146 kg |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | Pro vozidla bez dešťového senzoru |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,21 kg |
| Přepínací funkce | s regulací rychlosti jízdy |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 10 pólová |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17322 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez palubního počítače |
| Hmotnost [kg] | 0,075 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Počet koncovek | 9 |
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí s intervalem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17322 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Délka [mm] | 64 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,016 kg |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet koncovek | 2 |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17322 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | *********R1000001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | *********T1039903 |
| Tloušťka/síla [mm] | 16 mm |
| Délka [mm] | 63 mm |
| Délka [mm] | 73 mm |
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,002 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Materiál | Plast |
| Počet koncovek | 4 |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| barva krytu | černá |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17322 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez palubního počítače |
| Hmotnost [kg] | 0,075 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Počet koncovek | 9 |
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí s intervalem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17322 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | *********R1000001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | *********T1039903 |
| Tloušťka/síla [mm] | 16 mm |
| Délka [mm] | 63 mm |
| Délka [mm] | 73 mm |
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,002 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Materiál | Plast |
| Počet koncovek | 4 |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| barva krytu | černá |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17322 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Seřízení | s automatickým nastavením |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17322 |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M12x1.5 |
|---|---|
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 12 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 |
| Způsob montáže | šroubová koncovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s manuální převodovkou |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17322 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | *********R1000001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | *********T1039903 |
| Tloušťka/síla [mm] | 16 mm |
| Délka [mm] | 63 mm |
| Délka [mm] | 73 mm |
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,022 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Materiál | Plast |
| Počet koncovek | 4 |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| barva krytu | černá |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17322 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Seřízení | s automatickým nastavením |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17322 |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost