CITROËN XANTIA Break (X1_, X2_) 1.8 i - Spínač / ovladač od 6/1995 do 1/1998, 1761 ccm, 74 kW, 101 hp, LFZ (XU7JP), kombi
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Délka [mm] | 38 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | šedá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Délka [mm] | 37 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | bílá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/1996 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1997 |
| pro OE číslo | 9625193169 |
| Spojovací technika | 14 x 2,8 mm |
| Přepínací funkce | s funkcí koncových mlhových světel |
| Přepínací funkce | s funkcí mlhových světel |
| Přepínací funkce | s houkačkou |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost
| převodovka typ | BE3 |
|---|---|
| Velikost závitu | M 14x1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | bílá |
| Označení barvy | světle modrá |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 07111 |
|---|---|
| Počet koncovek | 13 |
| Přepínací funkce | s houkačkou |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 15 pólová |
| Přepínací funkce | s funkcí koncových mlhových světel |
| Přepínací funkce | s funkcí mlhových světel |
| Přepínací funkce | s houkačkou |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | Pro vozidla bez dešťového senzoru |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,100 kg |
| Přepínací funkce | s funkcí vyhřívání zadního skla |
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| párová čísla výrobku | 22775 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s dešťovým senzorem |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,100 kg |
| Přepínací funkce | s funkcí vyhřívání zadního skla |
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| párová čísla výrobku | 22774 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Délka [mm] | 54 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet koncovek | 2 |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | Pro vozidla bez dešťového senzoru |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,100 kg |
| Přepínací funkce | s funkcí vyhřívání zadního skla |
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/1996 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1997 |
| Počet kontaktů zástrčky | 13 pólová |
| Přepínací funkce | s funkcí koncových mlhových světel |
| Přepínací funkce | s houkačkou |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Číslo technické informace | circuit N.O. |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,142 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 13 pólová |
| Přepínací funkce | s funkcí dálkových světel |
| Přepínací funkce | s houkačkou |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,144 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 13 pólová |
| Přepínací funkce | s funkcí dálkových světel |
| Přepínací funkce | s funkcí koncových mlhových světel |
| Přepínací funkce | s houkačkou |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,144 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 13 pólová |
| Přepínací funkce | s funkcí dálkových světel |
| Přepínací funkce | s funkcí koncových mlhových světel |
| Přepínací funkce | s houkačkou |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,144 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 14 pólová |
| Přepínací funkce | s funkcí dálkových světel |
| Přepínací funkce | s funkcí koncových mlhových světel |
| Přepínací funkce | s funkcí mlhových světel |
| Přepínací funkce | s houkačkou |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,136 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 11 pólová |
| Přepínací funkce | s funkcí palubního počítače |
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | s ostřikem |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí s intervalem |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro auta s OBD |
|---|---|
| Omezení výrobce | VALEO |
| Hmotnost [kg] | 0,138 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 12 pólová |
| Přepínací funkce | s funkcí dálkových světel |
| Přepínací funkce | s funkcí koncových mlhových světel |
| Přepínací funkce | s funkcí mlhových světel |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 10 pólová |
| Přepínací funkce | s funkcí vyhřívání zadního skla |
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí s intervalem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,138 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 11 pólová |
| Přepínací funkce | s funkcí vyhřívání zadního skla |
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí s intervalem |
Dostupnost