RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V (DA0H) - Spínač / ovladač od 3/1996 do 11/1999, 1998 ccm, 108 kW, 147 hp, F7R 710, F7R 714, kupé
| TECDOC-číslo motoru | 16278 |
|---|---|
| Barva | zelená |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16278 |
|---|---|
| Barva | šedá |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s mlhovým světlem |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,171 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 15 pólová |
| Přepínací funkce | bez funkce palubního počítače |
| Přepínací funkce | s funkcí koncových mlhových světel |
| Přepínací funkce | s funkcí mlhových světel |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost
| Velikost závitu | M16x1.5 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M16x1.5 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14x1.5 |
|---|---|
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tempomatem |
| druh provozu | mechanický |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | zelená |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | šedá/zelená |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 14x1,5 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | zelená |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 14x1,5 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | oranžová |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 14 |
|---|---|
| Způsob montáže | šroubová koncovka |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Omezení výrobce | DAV JAEGER |
|---|---|
| Přepínací funkce | s funkcí dálkových světel |
| Přepínací funkce | s funkcí koncových mlhových světel |
| Přepínací funkce | s funkcí mlhových světel |
| Přepínací funkce | s houkačkou |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost
| Přepínací funkce | bez funkce mlhových světel |
|---|---|
| Přepínací funkce | s funkcí dálkových světel |
| Přepínací funkce | s funkcí koncových mlhových světel |
| Přepínací funkce | s houkačkou |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16278 |
|---|---|
| Barva | zelená |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16278 |
|---|---|
| Barva | šedá |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16278 |
|---|---|
| Barva | zelená |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16278 |
|---|---|
| Barva | šedá |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | s dálkovými světly |
| Funkce světla | s koncovým mlhovým světlem |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Počet kontaktů zástrčky | 15 pólová |
| Přepínací funkce | s houkačkou |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | s dálkovými světly |
| Funkce světla | s koncovým mlhovým světlem |
| Funkce světla | s mlhovými světly |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Počet kontaktů zástrčky | 15 pólová |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost