ROVER 400 II (RT) 414 - Spínač / ovladač od 3/1996 do 12/1999, 1396 ccm, 55 kW, 75 hp, 14 K2F, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 9499 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tempomatu |
| Velikost závitu | M10X1,25 |
| druh provozu | mechanický |
| Rozměr klíče | 14 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9499 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M10x1.25 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14x1.5 |
|---|---|
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9499 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tempomatu |
| Velikost závitu | M10X1,25 |
| druh provozu | mechanický |
| Rozměr klíče | 14 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9499 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9499 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tempomatu |
| Velikost závitu | M10X1,25 |
| druh provozu | mechanický |
| Rozměr klíče | 14 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9499 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| druh provozu | elektrický |
| Rozměr klíče | 22 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tempomatu |
| Délka [mm] | 75 mm |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| Rozměr klíče | 14 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Délka [mm] | 37 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 3D618246 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Délka [mm] | 75 mm |
| Velikost závitu | M16 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | bílá |
| Tvar zásuvky | trojúhelníkový |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet koncovek | 2 |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9499 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tempomatem |
| Velikost závitu | M10x1,25 |
| druh provozu | mechanický |
| Rozměr klíče | 14 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Délka [mm] | 65 mm |
| Šířka [mm] | 22 mm |
| Výška [mm] | 22 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04231 kg |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tempomatu |
| montovaná strana | prostor pro nohy |
| Hmotnost [kg] | 0,06448 kg |
| Velikost závitu | M10x1,25 |
| druh provozu | manuální (nožně ovládaný) |
| druh provozu | mechanický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | bílá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tempomatem |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1.25 |
| druh provozu | mechanický |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Číslo technické informace | circuit N.O. |
Dostupnost
| pro OE číslo | 36750S74D00 |
|---|---|
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| druh provozu | mechanický |
| Rozměr klíče | 14 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost