FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.4 i 16V - Spínač / ovladač od 4/1996 do 1/2002, 1388 ccm, 66 kW, 90 hp, FHA, FHE, Šikmá zadní část
| Rok výroby od | 09/1998 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | Pro vozidla se stěrači vzadu |
| Barva | černá |
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Počet koncovek | 21 |
| Přepínací funkce | s funkcí varovných (výstražných) světel |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15934 |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| barva krytu | černá |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15934 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15934 |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| barva krytu | černá |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15934 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15934 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Přepínací funkce | Vypínací kontakt (relé) |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15934 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Velikost závitu | M12x1 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Přepínací funkce | Vypínací kontakt (relé) |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Délka [mm] | 39 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Délka [mm] | 39 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Délka [mm] | 75 mm |
| Velikost závitu | M12 x 1 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| převodovka typ | B5/IB5 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Délka [mm] | 75 mm |
| Velikost závitu | M16 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | bílá |
| Tvar zásuvky | trojúhelníkový |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1998 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1072957 |
| pro OE číslo | 1E00-66-120B |
| pro OE číslo | XS6T-11K665-CA |
| Spojovací technika | 21 x 2,8 mm |
| Přepínací funkce | s funkcí varovných (výstražných) světel |
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet koncovek | 2 |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
Dostupnost
| druh provozu | manuální (nožně ovládaný) |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1996 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Velikost závitu | M 16x1,5 |
| Barva | bílá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/1997 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 22 pólová |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí s intervalem |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 20 pólová |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí s intervalem |
Dostupnost