VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI - Spínač / ovladač od 1/2013 do 11/2017, 1968 ccm, 130 kW, 177 hp, CFGC, kupé
| Barva | chromová/černá |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez automatického spínače světel |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla bez mlhových světel |
| typ ovládání | Otočný spínač |
| typ ovládání | vytahovací spínač |
| Přepínací funkce | Polohový přepínač (zapnuto/vypnuto) |
| Přepínací funkce | s funkcí koncových mlhových světel |
| Přepínací funkce | s funkcí mlhových světel |
| Osvětlení spínače | červená |
| Kód barvy | XSH |
Dostupnost
| Barva | chromová/černá |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez automatického spínače světel |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s mlhovým světlem |
| typ ovládání | Otočný spínač |
| typ ovládání | vytahovací spínač |
| Přepínací funkce | Polohový přepínač (zapnuto/vypnuto) |
| Přepínací funkce | s funkcí koncových mlhových světel |
| Přepínací funkce | s funkcí mlhových světel |
| Osvětlení spínače | červená |
| Kód barvy | XSH |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Barva | chromová/černá |
|---|---|
| Způsob montáže | spojený klipsy |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickým spínačem světel |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s Coming-Home funkcí |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s Leaving-Home funkcí |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s mlhovým světlem |
| typ ovládání | Otočný spínač |
| Přepínací funkce | Polohový přepínač (zapnuto/vypnuto) |
| Přepínací funkce | s funkcí koncových mlhových světel |
| Přepínací funkce | s funkcí mlhových světel |
| Osvětlení spínače | červená |
| Kód barvy | XSH |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26990 |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26990 |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| Funkce světla | s potkávacími světly |
|---|---|
| povrch | pochromováno |
| Přepínací funkce | s funkcí denního světla |
| Přepínací funkce | s funkcí koncových mlhových světel |
| Přepínací funkce | s funkcí mlhových světel |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Barva | chromová/černá |
| Přepínací funkce | s funkcí koncových mlhových světel |
| Kód barvy | XSH |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,030 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M12 x 1,5 mm |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Barva | chromová/černá |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | s koncovým mlhovým světlem |
| Funkce světla | s mlhovými světly |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickým čidlem denního světla |
| Počet kontaktů zástrčky | 10 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | s koncovým mlhovým světlem |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla bez čidla denního světla |
| Počet kontaktů zástrčky | 10 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,21 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | s dálkovými světly |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Počet kontaktů zástrčky | 9 pólová |
| Přepínací funkce | s funkcí parkovacích světel |
| Přepínací funkce | s regulací rychlosti jízdy |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
|---|---|
| Přepínací funkce | s funkcí koncových mlhových světel |
Dostupnost
| Barva | chromová/černá |
|---|---|
| Funkce světla | pro mlhové světlo |
| Funkce světla | pro obrysové světlo |
| Funkce světla | pro potkávací světla |
| Funkce světla | pro zadní mlhové světlo |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickým spínačem světel |
| Počet kontaktů zástrčky | 10 pólová |
Dostupnost
| Barva | chromová/černá |
|---|---|
| Funkce světla | pro obrysové světlo |
| Funkce světla | pro potkávací světla |
| Funkce světla | pro zadní mlhové světlo |
| Počet kontaktů zástrčky | 10 pólová |
Dostupnost
| Barva | chromová/černá |
|---|---|
| Funkce světla | pro mlhové světlo |
| Funkce světla | pro obrysové světlo |
| Funkce světla | pro potkávací světla |
| Funkce světla | pro zadní mlhové světlo |
| Počet kontaktů zástrčky | 10 pólová |
Dostupnost
| Funkce světla | pro obrysové světlo |
|---|---|
| Funkce světla | pro potkávací světla |
| Funkce světla | pro zadní mlhové světlo |
| Počet kontaktů zástrčky | 10 pólová |
Dostupnost