NISSAN MICRA IV (K13K, K13KK) 1.2 - Spínač / ovladač od 5/2010 do 9/2015, 1198 ccm, 59 kW, 80 hp, HR12DE, Šikmá zadní část
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,040 kg |
| Barva | modrá |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet koncovek | 3 |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24765 |
|---|---|
| Barva | šedá |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24765 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 24 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24765 |
|---|---|
| Barva | šedá |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24765 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 24 |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2013 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Barva zásuvky | hnědá |
Dostupnost
| Typ převodovky | CVT-automatická převodovka (bezstupňová) |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| Typ převodovky | CVT-automatická převodovka (bezstupňová) |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 3200500QAE |
| pro OE číslo | 8200177718 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka [mm] | 78 mm |
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Výška [mm] | 24 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05622 kg |
| Velikost závitu | M 14x1,5 |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Velikost závitu | M14x1.5 |
| Barva | zelená |
| druh provozu | elektrický |
| Rozměr klíče | 24 |
| pro číslo výrobku | 3.234200 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Přepínací funkce | Dvojitý kontakt |
| barva krytu | zelená |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| pro OE číslo | 25320-BC60A |
|---|---|
| pro OE číslo | 25320BC60A |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| druh provozu | elektrický |
| druh provozu | mechanický |
| Způsob montáže | spojený klipsy |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2013 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2013 |
| Typ převodovky | CVT-automatická převodovka (bezstupňová) |
| druh provozu | elektronický |
| druh provozu | elektrický |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Přepínací funkce | Vypínací kontakt (relé) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 75 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Délka [mm] | 75 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tempomatem |
|---|---|
| Délka [mm] | 75 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | hnědá |
Dostupnost
| Délka [mm] | 75 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | hnědá |
Dostupnost