ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. (167.A4G) - Relé od 4/1993 do 4/1996, 1748 ccm, 83 kW, 113 hp, AR 67103, limuzína
| Konstrukční rok do | 04/1993 |
|---|---|
| pro OE číslo | 4339372 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Odpor [ohm] | 16 Ohm |
| Barva | černá/šedá |
| Proud [A] | 30 A |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Přepínací funkce | bez přepínače světel |
| Relé funkce | Pracovní kontakt |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 100 °C |
Dostupnost