MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.8 D - Olejový termostat od 3/1996 do 4/2003, 1753 ccm, 44 kW, 60 hp, 1E07(RTJ), 1E07(RTK), 1E12(RTJ), 1E12(RTK), 1E16(RTJ), 1E16(RTK), Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 46327 |
|---|---|
| typ karosérie | pro samostatné kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
| Výška [mm] | 33 mm |
| Průměr 1 [mm] | 52 mm |
| Průměr 2 [mm] | 35 mm |
| pro číslo výrobku | 7.8394 |
| pro číslo výrobku | 7.8483 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 46327 |
|---|---|
| typ karosérie | pro samostatné kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
| Výška [mm] | 33 mm |
| Průměr 1 [mm] | 52 mm |
| Průměr 2 [mm] | 35 mm |
| pro číslo výrobku | 1.880.394 |
| pro číslo výrobku | 1.880.483 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 46327 |
|---|---|
| typ karosérie | pro samostatné kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
| Výška [mm] | 33 mm |
| Průměr 1 [mm] | 52 mm |
| Průměr 2 [mm] | 35 mm |
| pro číslo výrobku | 580 394 |
| pro číslo výrobku | 580 483 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
Dostupnost