VW JETTA III (1K2) 1.6 TDI - Setrvačník od 12/2009 do 10/2010, 1598 ccm, 66 kW, 90 hp, CAYB, limuzína
| jen ve spojení s | 623 3094 00/21 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Počet upevňovacích otvorů | 6 |
Dostupnost
| jen ve spojení s | 623 3094 00/21 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Počet upevňovacích otvorů | 6 |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Omezení výrobce | SACHS |
| jen ve spojení s | 3000 970 036 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
| Vnější průměr [mm] | 228 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šrouby setrvačníku |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Omezení výrobce | SACHS |
| jen ve spojení s | 3000 970 036 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
| Vnější průměr [mm] | 228 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šrouby setrvačníku |
Dostupnost
| Průměr v mm | 228 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 10,87 kg |
| Provedení motoru | pro motory s dvouhmotovým setrvačníkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sadou šroubů |
| Počet upevňovacích otvorů | 6 |
| pro výrobce setrvačníku | SACHS |
Dostupnost
| převodovka typ | LHW |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s rekuperací brzdové energie |
| Průměr v mm | 228 mm |
| Hmotnost [kg] | 11 kg |
| Provedení motoru | pro motory s dvouhmotovým setrvačníkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sadou šroubů |
| Počet upevňovacích otvorů | 6 |
| pro výrobce setrvačníku | SACHS |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| jen ve spojení s | VWK2054 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| jen ve spojení s | VWK2054 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
Dostupnost
| jen ve spojení s | 623 3094 00/21 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 10,90 kg |
|---|---|
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 12,00 kg |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Počet upevňovacích otvorů | 6 |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| Průměr v mm | 228 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 12,00 kg |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 12,00 kg |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Počet upevňovacích otvorů | 6 |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| jen ve spojení s | 623 3094 00/21 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
Dostupnost