VW ARTEON SHOOTING BRAKE (3H9) 2.0 TDI - Setrvačník od 9/2020, 1968 ccm, 110 kW, 150 hp, DSRA, DSRB, DTSA, DTSB, DXPA, kombi
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Počet upevňovacích otvorů | 8 |
Dostupnost
| Typ převodovky | Dvouspojková převodovka |
|---|---|
| Provedení spojky | pro Nasskupplung |
| Počet upevňovacích otvorů | 8 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 40475 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Průměr 1 [mm] | 15,5 mm |
| povrch | Fosfátováno |
| Vnitřní délka [mm] | 30 mm |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 22 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 40475 |
|---|---|
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Počet šroubů setrvačníku | 8 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 40475 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Průměr 1 [mm] | 15,5 mm |
| povrch | Fosfátováno |
| Vnitřní délka [mm] | 30 mm |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 22 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 40475 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Průměr 1 [mm] | 15,5 mm |
| povrch | Fosfátováno |
| Vnitřní délka [mm] | 30 mm |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 22 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 40475 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,120 kg |
| Počet šroubů setrvačníku | 6 |
Dostupnost
| Kód motoru | DXPA |
|---|---|
| Typ převodovky | Dvouspojková 7-ti stupňová převodovka |
| Hmotnost [kg] | 14,46 kg |
| Provedení motoru | pro motory s dvouhmotovým setrvačníkem |
| Počet upevňovacích otvorů | 8 |
Dostupnost
| Kód motoru | DTSB |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 13,18 kg |
| Provedení motoru | pro motory s dvouhmotovým setrvačníkem |
| Počet upevňovacích otvorů | 8 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Kód motoru | DXPA |
| převodovka typ | UBA |
| Typ převodovky | Dvouspojková 7-ti stupňová převodovka |
| Typ převodovky | Dvouspojková převodovka |
| Hmotnost [kg] | 14,46 kg |
| Provedení motoru | pro motory s dvouhmotovým setrvačníkem |
| Provedení spojky | pro Nasskupplung |
| Počet upevňovacích otvorů | 8 |
Dostupnost