VW CADDY II velkoprostorová limuzína (9K9B) 1.9 TDI - Setrvačník od 10/1996 do 1/2004, 1896 ccm, 66 kW, 90 hp, 1Z, AHU, ALE, ALH, velkoprostorová limuzína
| Velikost závitu | M 10 |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 26 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Provedení šroubu/závitu/matice | Pružný spojovací šroub |
| Provedení šroubu/závitu/matice | s nákružkem |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| Třída pevnosti | 12.9 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 10,13 kg |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 230 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sadou šroubů |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
Dostupnost