FORD USA MUSTANG kupé 5.2 Shelby GT350 - Radiální těsnicí kroužek/sada od 11/2015, 5163 ccm, 392 kW, 533 hp, C52SDSX, kupé
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Výška [mm] | 8 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 48 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | AW/BS OF |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
Dostupnost
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Výška [mm] | 8 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 48 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | AW/BS OF |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
Dostupnost
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Výška [mm] | 8,7 mm |
| Materiál | FKM (fluorokarbonový kaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 47 mm |
| Vnější průměr [mm] | 63,5 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| Výška [mm] | 11,5 mm |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| vnitřní průměr [mm] | 90 mm |
| Vnější průměr [mm] | 109 mm |
| Typ závitu | levotočivá šroubovice |
Dostupnost