MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 350 CDI (463.346) - Radiální těsnicí kroužek/sada od 7/2011 do 8/2015, 2987 ccm, 155 kW, 211 hp, OM 642.886, uzavřený terénní vůz
| pro OE číslo | 023 997 8447 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Tloušťka/síla [mm] | 8 mm |
| Tvar | tvar O |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 67 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28072 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| pro OE číslo | A6420100314 |
| typ karosérie | s krytem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28072 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| pro OE číslo | 0199971947 |
| Výška [mm] | 8 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 67 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 93 mm |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | SP |
| typ karosérie | integrovaný kryt |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28072 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Šířka [mm] | 8 mm |
| Výška [mm] | 8 mm |
| Výška [mm] | 8,2 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 67 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | A SL |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | ASW |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s montážní obíimkou |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost