RENAULT SCÉNIC III VAN (JZ0/1_) 1.6 dCi (JZ00, JZ12, JZ2A) - Radiální těsnicí kroužek/sada od 1/2013 do 9/2016, 1598 ccm, 96 kW, 131 hp, R9M 402, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26297 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 11,5 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| vnitřní průměr [mm] | 50 mm |
| Vnější průměr [mm] | 81 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
Dostupnost