VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.0 4motion - Radiální těsnicí kroužek/sada od 4/2000 do 11/2000, 1984 ccm, 88 kW, 120 hp, ASU, AUZ, kombi
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Výška [mm] | 10 mm |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | ASW |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Výška [mm] | 10 mm |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 48 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | ASW |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s montážní obíimkou |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 85 mm |
| Typ závitu | levotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | IWD |
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s montážní obíimkou |
Dostupnost
| pro OE číslo | 038103171B |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Výška 1 [mm] | 15,7 mm |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s montážní obíimkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s přírubou |
| Vnější průměr 1 [mm] | 131 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 152 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 85 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 038103085A |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška 1 [mm] | 10 mm |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Vnější průměr 1 [mm] | 47 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16242 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| pro OE číslo | 034115147A |
| Výška [mm] | 10 mm |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16242 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| pro OE číslo | 068103085E |
| Výška [mm] | 10 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| Směr otáčení | směr otáčení proti smyslu otáčení hodinových ručiček |
Dostupnost
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Výška [mm] | 10 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 48 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
Dostupnost
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Výška [mm] | 10 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 06A103171A |
| Výška [mm] | 16 mm |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| vnitřní průměr [mm] | 131 mm |
| Vnější průměr [mm] | 152 mm |
| Typ závitu | levotočivá šroubovice |
| typ karosérie | s krytem |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 85 mm |
| typ karosérie | s krytem |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Výška [mm] | 7 mm |
| Výška 1 [mm] | 7 mm |
| Materiál | FKM (fluorokarbonový kaučuk) |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 93 mm |
| Vnější průměr [mm] | 108 mm |
| Typ závitu | levotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | 827S LD W |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Vnější průměr 1 [mm] | 108 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 93 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 7 mm |
| Výška 1 [mm] | 7 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 60 mm |
| Vnější průměr [mm] | 75 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | 827S W |
| Vnější průměr 1 [mm] | 75 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 60 mm |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 038103171B |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Výška 1 [mm] | 15,7 mm |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s montážní obíimkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s přírubou |
| Vnější průměr 1 [mm] | 131 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 152 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 85 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 038103085A |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška 1 [mm] | 10 mm |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Vnější průměr 1 [mm] | 47 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16243 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Výška [mm] | 15,7 mm |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| vnitřní průměr [mm] | 85 mm |
| Vnější průměr [mm] | 131 mm |
| Typ závitu | levotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | 841S SP |
| typ karosérie | integrovaný kryt |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16243 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 10 mm |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 48 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | 827S RD W |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Výška [mm] | 10 mm |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | 827S RD W |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16242 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Hmotnost [kg] | 0,0347 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,189 kg |
Dostupnost