LAND ROVER DEFENDER Cabrio (L316) 2.4 Td4 4x4 (L317) - Radiální těsnicí kroužek/sada od 5/2007 do 2/2016, 2402 ccm, 90 kW, 122 hp, DT244(PUMA), otevřený terenní vůz
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| pro OE číslo | 0514C6 |
| Výška [mm] | 14 mm |
| Výška 1 [mm] | 14 mm |
| Výška 2 [mm] | 13,5 mm |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| vnitřní průměr [mm] | 50 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| Doplňující výrobek/info 2 | s montážní obíimkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s přírubou |
| Vnější průměr 1 [mm] | 90 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 50 mm |
Dostupnost