JEEP GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) 4.0 i 4x4 (ZJ) - Radiální těsnicí kroužek/sada od 9/1991 do 4/1999, 3964 ccm, 135 kW, 184 hp, MX, uzavřený terénní vůz
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| Výška [mm] | 5,5 mm |
| Materiál | FKM (fluorokarbonový kaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 67 mm |
| Vnější průměr [mm] | 118 mm |
| Typ závitu | levotočivá šroubovice |
Dostupnost
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Výška [mm] | 9,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Výška [mm] | 5,3 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vícedílný | dvoudílný |
Dostupnost