MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.0 4-matic (639.711, 639.713, 639.811, 639.813,... - Radiální těsnicí kroužek/sada od 3/2006, 2148 ccm, 85 kW, 116 hp, OM 646.982, autobus
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 8 mm |
| Šířka [mm] | 12,0 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,039 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 67 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Výška [mm] | 8 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,039 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,308 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 93 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18289 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18289 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| pro OE číslo | 0199971947 |
| Výška [mm] | 8 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 67 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18289 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | zadní |
| Doplňující výrobek/info 2 | s přírubou |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18289 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Šířka [mm] | 8 mm |
| Výška [mm] | 8 mm |
| Výška [mm] | 8,2 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 67 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | A SL |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | ASW |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s montážní obíimkou |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost