FIAT CROMA (154_) 2000 16V - Radiální těsnicí kroužek/sada od 8/1992 do 8/1996, 1995 ccm, 101 kW, 137 hp, 154 E1.000, Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Výška [mm] | 8 mm |
| Materiál | FKM (fluorokarbonový kaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| Výška [mm] | 10 mm |
| Materiál | FKM (fluorokarbonový kaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 74 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
Dostupnost