ALFA ROMEO 33 (905_) 1.3 (905.A1B, 905.A1C, 905.A1G) - Radiální těsnicí kroužek/sada od 6/1983 do 12/1989, 1351 ccm, 55 kW, 75 hp, AR 30502, AR 30586, Šikmá zadní část
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 88 |
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 10 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 56 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | B |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 96 |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Výška [mm] | 12 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 62 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
| Typ závitu | levotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | A |
Dostupnost
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Výška [mm] | 7 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 56 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | AW/B |
| Protiprachová ochrana | bez těsnění proti prachu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 96 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška 1 [mm] | 7 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| Vnější průměr 1 [mm] | 56 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 11,5 mm |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Typ závitu | střídavá šroubovice |
| Doplňující výrobek/info 2 | s montážní obíimkou |
| Vnější průměr 1 [mm] | 114 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 93 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 96 |
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Šířka [mm] | 10 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 56 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | B |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 96 |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Šířka [mm] | 12 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 62 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
| Typ závitu | levotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | A |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 96 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 7 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 56 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | 827 N |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 96 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 10 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 56 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 96 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Výška [mm] | 12 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 62 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 96 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Výška 1 [mm] | 12 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| Typ závitu | levotočivá šroubovice |
| Vnější průměr 1 [mm] | 80 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 62 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 96 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška 1 [mm] | 10 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| Vnější průměr 1 [mm] | 56 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 96 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Výška 1 [mm] | 12 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Typ závitu | levotočivá šroubovice |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Vnější průměr 1 [mm] | 80 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 62 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 96 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška 1 [mm] | 10 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Vnější průměr 1 [mm] | 56 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 96 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 10 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 56 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 88 |
| montovaná strana | přední, vepředu |
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 10 mm |
| Materiál | Silikon |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 56 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 96 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Výška [mm] | 12 mm |
| Materiál | FKM (fluorokarbonový kaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 62 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
Dostupnost