AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI - Hlavní ložiska klikového hřídele od 3/2015 do 10/2018, 1968 ccm, 88 kW, 120 hp, CUVD, DFTC, SUV
| TECDOC-číslo motoru | 33119 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 18,5 mm |
| Materiál | bronz |
| Poloha/sklon | 1 ° |
| Poloha/sklon | 2-5 ° |
| povrch | Potažené polymerem |
| mechanicky obrobeno | s 180° olejovou drážkou |
| číslo dílu | 02-3085L |
| číslo dílu | 02-3085U |
| číslo dílu | 02-4941L |
| číslo dílu | 02-4941U |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
| Výška čepu [mm] | 7 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 33119 |
|---|---|
| povrch | Potažené polymerem |
| Větší rozměr [mm] | 0,25 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 33119 |
|---|---|
| povrch | Potažené polymerem |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 33119 |
|---|---|
| povrch | Potažené polymerem |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost