AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro - Hlavní ložiska klikového hřídele od 11/2000 do 7/2002, 1781 ccm, 110 kW, 150 hp, AVJ, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 15349 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 18,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 59 mm |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15349 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 18,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 59 mm |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15349 |
|---|---|
| mechanicky obrobeno | s 180° olejovou drážkou |
| Jednotka množství | Sada |
| číslo dílu | 71685600 |
| číslo dílu | 71686600 |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15349 |
|---|---|
| opravný stupeň | 0,25 |
| mechanicky obrobeno | s 180° olejovou drážkou |
| Jednotka množství | Sada |
| číslo dílu | 71685610 |
| číslo dílu | 71686610 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15349 |
|---|---|
| opravný stupeň | 0,50 |
| mechanicky obrobeno | s 180° olejovou drážkou |
| Jednotka množství | Sada |
| číslo dílu | 71685620 |
| číslo dílu | 71686620 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
Dostupnost